Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D, 96-100 Skierniewice

logotyp-CRE

Jubileuszowa 15 Konferencja Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego. Łódzkie 2023

Marszałek Województwa Łódzkiego – Grzegorz Schreiber, Departament Administracji i Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają na jubileuszową 15 Konferencję Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego. Łódzkie 2023.

Podczas tegorocznej konferencji nasi znamienici prelegenci przedstawią Państwu zagadnienia takie jak: sztuczna inteligencja, rzeczywistość wirtualna i metawersum, kompetencje przyszłości w kontekście technologii wschodzących. Po raz kolejny odniosą się do niezwykle istotnego tematu bezpieczeństwa cyfrowego. Opowiedzą o wpływie nowoczesnych technologii na nasze życie, o sketchnotingu – narzędziu do skutecznego filtrowania, notowania i zapamiętywania informacji, a także o savoir-vivre w mediach społecznościowych.

Konferencja odbędzie się w dniu 17 maja 2023 roku w godz. 9.00-14.00 w Łodzi w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej przy al. Politechniki 10.

Konferencja będzie również transmitowana on-line.

Zapisy na konferencję odbywają się wyłącznie elektronicznie pod linkiem:

15 Konferencja Światowy Dzień Społeczeństwa Info… | Elodzkie.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15.05.2023 r.

 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w przypadku udziału stacjonarnego – decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy, którzy zadeklarują udział w konferencji w formie on-line, otrzymają indywidualny link do spotkania na adres e-mail wskazany w formularzu rejestracyjnym, najpóźniej na dzień przed wydarzeniem.

Program Agendy