Konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży z całej Polski

Rzecznik Praw Dziecka ogłasza konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży z całej Polski.

– Weźcie swoje aparaty fotograficzne lub smartfony i zróbcie zdjęcie przyjaźni – czytamy na stronie internetowej organizatora konkursu. – To mogą być wesołe zabawy na podwórku, wspólne chwile z kolegami i koleżankami z klasy, albo niezwykłe spotkanie z czworonożnym przyjacielem.

Dzieci i młodzież zainteresowane udziałem w konkursie powinny do 26 maja 2023 r. zgłosić swój udział, przesyłając z pomocą rodzica/opiekuna prawnego wypełniony formularz zgłoszenia oraz zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem autora, i informacją o kategorii wiekowej na adres email: konkurs@brpd.gov.pl. Osoby pełnoletnie mogą dokonać zgłoszenia samodzielnie.

Organizatorzy ustalili trzy kategorie wiekowe. Kategoria I obejmuje dzieci z klas 0-IV szkół podstawowych, kategoria II to klasy V-VIII szkół podstawowych, a kategoria III przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Prace będą oceniane osobno dla każdej kategorii.

Więcej informacji (regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy) na stronie internetowej Rzecznika Praw Dziecka.

Link do strony organizatora: https://brpd.gov.pl/2023/05/04/zrob-zdjecie-przyjazni-i-zgarnij-nagrody/