Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D, 96-100 Skierniewice

logotyp-CRE

logo CRE

Książkomat w Łowiczu

Od stycznia 2023 roku można korzystać z książkomatu, który stanowi dopełnienie oferty czytelniczej Biblioteki Pedagogicznej w Skierniewicach Filia w Łowiczu.

To jednocześnie łatwy, komfortowy i nowoczesny dostęp do dóbr intelektualnych będących w zasobach tej Placówki. Urządzenie zawiera 18 skrytek, w których mieści się kilka książek.

Zapewniamy w ten sposób możliwość korzystania z bogatej oferty bibliotecznej nowym i dotychczasowym czytelnikom, którzy mogą zamawiać do książkomatu wybrane wydawnictwa.

„Kluczem” pozwalającym na zamawianie, odbiór oraz zwrot książek jest program SQL, a także karta czytelnika, którą można wyrobić bezpłatnie.

Aplikacja  przyspieszy proces wyboru, ułatwi odnalezienie w zasobach Biblioteki książek na oczekiwany temat, podpowie czytelnikom tytuły, po które warto sięgnąć.

To świetne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy mają swoje ulubione gatunki literackie, jak i dla szukających nowych propozycji wydawniczych.

Książkomat zagościł obok siedziby Starostwa Powiatowego w Łowiczu, przy ul. Stanisławskiego 30A.

Szczegółowych informacji udziela Beata Sawicka – kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Skierniewicach Filia w Łowiczu, adres elektroniczny b.sawicka@creskierniewice.edu.pl

Zasady korzystania z książkomatu

fot. źródło: https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/książka-zawsze-pod-ręką