Konkurs Ortograficzny O Pióro Marszałka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej Im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi

Konkurs zostanie przeprowadzony na terenie Biblioteki w dniu 3 marca 2023 r.w godzinach podanych w późniejszym terminie, w zależności od ilości zgłoszeń. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych z Łodzi i województwa łódzkiego. Zgłoszenie uczestnika do konkursu następuję za pośrednictwem szkoły.

Informacji na temat konkursu udziela Dział Informacji Naukowej tel. (42) 663-03-33.

Regulamin PDF 144 KB

Formularz zgłoszeniowy PDF 111 KB