Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D, 96-100 Skierniewice

logotyp-CRE

Prezentacja wyników autoewaluacji w Przedszkolu Miejskim nr 15 “Bajka” w Kutnie

W ramach monitorowania działań Przedszkola Miejskiego nr 15 “Bajka” w Kutnie w zakresie realizacji programu Przedszkole Promujące Zdrowie, 26 kwietnia 2024 roku odbyła się prezentacja wyników autoewaluacji.

 

Przeprowadzenie autoewaluacji umożliwia podjęcie starań o uzyskanie Wojewódzkiego Certyfikatu Przedszkole Promujące Zdrowie, który nadaje Łódzki Kurator Oświaty na wniosek koordynatora wojewódzkiego Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie Województwa Łódzkiego.  Społeczność przedszkolna przygotowała przedstawienie pn. Jedz owoce i warzywa bo to na twe zdrowie wpływa.  Przedszkole od 2021 roku tworzy i podejmuje wiele działań sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu dzieci, ich rodziców, nauczycieli, specjalistów i pracowników niepedagogicznych. Efektywnie zachęca członków społeczności przedszkola do działań na rzecz zdrowia własnego i innych osób tworząc środowisko sprzyjające zdrowiu. Przedszkole współpracuje ze społecznością lokalną, przedszkolami, szkołami w najbliższym otoczeniu i województwie.

 

Gratulujemy całej społeczności przedszkolnej, w tym rodzicom i dziadkom, którzy kontynuują w domu to czego dzieci uczą się w przedszkolu.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Agnieszki Sobczyk – dyrektora przedszkola, Anny Jankowskiej – koordynatora zespołu promocji zdrowia, Edyty Misiak – wicedyrektora przedszkola, Marzeny Michalczyk, Doroty Bińkowskiej.

 

Fotorelacja na portalu Facebook