Quiz historyczny na smartfony Aleksandra i Józef Piłsudscy

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza do udziału w quizie:

Quiz historyczny na smartfony Aleksandra i Józef Piłsudscy

Quiz adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i odbędzie się 7 marca 2023 r. Daje możliwość sprawdzenia wiedzy historycznej dotyczącej życia i dzieła Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz jego żony Aleksandry w innowacyjny sposób. Szkoła deklaruje chęć udziału swoich uczniów w quizie poprzez zgłoszenie na adres mailowy: anna.wejman@wbp.lodz.pl do dnia 6 marca 2023 r. Wymogiem wzięcia udziału w quizie jest posiadanie przez gracza smartfona/tabletu z zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną bezpłatnie w Google Play i AppStore) z mobilnym dostępem do Internetu.

Informacji na temat quizu udziela Dział Metodyki, Analiz i Szkoleń tel. (42) 663-03-53.

Regulamin PDF 140 KB