Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D, 96-100 Skierniewice

logotyp-CRE

logo CRE

Szkolenie „BHP w szkole. Bezpieczeństwo w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy”

Za nami kolejna odsłona cyklu „Projekt Dyrektor” organizowanego przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach.


Korzystając z gościnności Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego dyrektorzy szkół i placówek oświatowych uczestniczyli we wtorek 21 listopada w szkoleniu „BHP w szkole. Bezpieczeństwo w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy”. Prowadzili je Dorota Matusiak-Bilek i Piotr Bończak z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi. Wśród zagadnień, które poruszali były m.in. zmiany w prawie pracy dotyczące stanowisk komputerowych.


Na koniec spotkania dyrektor Centrum Marzenna Piwowar-Zrazek podkreśliła wagę szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, uzgadnianiu wyposażenia apteczek ze specjalistami oraz odpowiednim ich oznakowaniu. Zachęciła uczestników do skorzystania z zasobów strony internetowej Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie oferującej, oprócz materiałów edukacyjnych z zakresu BHP i ergonomii pracy, narzędzia online do wypełniania dokumentacji powypadkowej.


Następne szkolenia w ramach „Projektu Dyrektor” nasze Centrum zorganizuje jeszcze w listopadzie. Tematyka szkoleń dostępna tu: Szkolenia – Projekt Dyrektor