Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D, 96-100 Skierniewice

logotyp-CRE

Zaproszenie na konferencję poświęconą zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży

Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Instytut Badań Edukacyjnych serdecznie zapraszają 28 lutego 2024 r. do udziału on-line w konferencji otwierającej projekt pozakonkursowy realizowany przez Instytut Badań Edukacyjnych pn.: Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży.

Konferencja jest realizowana pod tytułem: „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Wspólna praca, najlepsze rozwiązania”, by podkreślić jeden z priorytetów projektu, jakim jest wspieranie dobrostanu dzieci i młodzieży.

Celem wydarzenia, oprócz przekazania najważniejszych informacji dotyczących projektu, będzie identyfikacja kluczowych działań, które powinny zostać podjęte w obszarze wspierania zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, w tym sposobów ich realizacji we współpracy międzyinstytucjonalnej oraz międzysektorowej.

Chcemy, aby konferencja była okazją do poznania i połączenia różnych perspektyw i doświadczeń, tak, by stały się one fundamentem dla wypracowania skutecznych rozwiązań na rzecz wsparcia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Osoby uczestniczące w konferencji będą mogły podzielić się opiniami na czacie.

Zapraszamy do udziału on-line w konferencji pod linkiem:

Link do konferencji