Zmiany w dzienniku elektronicznym Vulcan

W dniu 23 kwietnia 2024 r. odbyła się konferencja, na której przedstawiono nadchodzące zmiany w dzienniku elektronicznym Vulcan. W konferencji uczestniczyli Magdalena Mikulczyk, Ewelina Laska oraz Robert Gruszewski.

Przedstawione zmiany mają na celu usprawnienie pracy nauczycieli oraz dostosowanie systemu do potrzeb użytkowników. Oto główne punkty, które zostaną wprowadzone:

1. Nowa Strona Startowa dla Nauczycieli:
    – nauczyciele otrzymają dostęp do nowej, bardziej intuicyjnej strony startowej,
    – strona będzie zawierać: Moduł Asystent Nauczyciela, który ma pomóc w codziennej organizacji pracy.
  2. Nowy Moduł Dydaktyczny:
    – wprowadzenie nowego modułu dydaktycznego, który umożliwi lepszą organizację materiałów oraz planów lekcji.
  3. Nowy Sposób Przydzielania Dostępu do Dziennika:
    – zmiana sposobu przydzielania dostępu do dziennika dla uczniów i rodziców, co ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa danych oraz ułatwienie zarządzania kontami.

Zmiany te mają na celu nie tylko poprawę funkcjonalności dziennika, ale również zwiększenie komfortu pracy nauczycieli oraz zaangażowania rodziców i uczniów w proces edukacyjny. Szczegółowe informacje na temat wprowadzanych zmian zostaną udostępnione w najbliższym czasie.