Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D, 96-100 Skierniewice

logotyp-CRE

Przedsięwzięcia 2023

II Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu

14 czerwca 2023 roku w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Skierniewicach odbył się II WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI O ZDROWIU.
Czytaj dalej

Wiosenne spotkania metodyczne

13 kwietnia  2023 roku w Szkole Podstawowej nr 9 im. Marii Grzegorzewskiej w Skierniewicach odbyły się WIOSENNE SPOTKANIA METODYCZNE „Doradca metodyczny inspiratorem procesu optymalizacji dobrostanu nauczyciela i ucznia", którego organizatorem było Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach.
Czytaj dalej

II Forum Edukacyjne „RENESANS KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO”

24 marca 2023 roku w Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego odbyło się II Forum Edukacyjne „RENESANS KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO”, którego organizatorem było Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach oraz Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego.
Czytaj dalej

Konferencja: Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o wartościach?

15 marca 2023 roku w Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego odbyła się konferencja Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o wartościach, której organizatorem był Instytut Nauk Społecznych Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego przy współpracy Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w...
Czytaj dalej