Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D, 96-100 Skierniewice

logotyp-CRE

logo CRE

AKTUALNOŚCI

Projekt „Seeds of change” / „Ziarna zmiany”

10 czerwca 2024 roku w siedzibie Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Biblioteki w Godzianowie odbyło się spotkanie partnerów realizujących w ramach Erasmus +, projekt „Seeds of change”/ „Ziarna zmiany”.
Czytaj dalej

Konferencja „Ocenianie wspierające rozwój ucznia w szkolnictwie zawodowym”

W dniu 12 czerwca 2024 r. w auli Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego w ramach projektu “Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych...
Czytaj dalej

Seminarium „Wartość umiejętności krytycznego myślenia w edukacji i wychowaniu dziecka w wieku przedszkolnym/młodszym wieku szkolnym”

13 VI 2024 r., godz. 15:30, Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, ul. Stefana Batorego 64D
Czytaj dalej

Zajęcia otwarte „Narzędzia TOC dla edukacji i rutyny myślenia krytycznego w organizacji sytuacji edukacyjnych w wychowaniu przedszkolnym”

Termin i miejsce realizacji: 11 VI 2024 r., godz. 11:00, Szkoła Podstawowa im. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach, Bobrowniki 126
Czytaj dalej

Festiwal Ogrodniczy “Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” w Nieborowie

W dniu 8 czerwca 2024 r. w malowniczych ogrodach okalających Pałac Radziwiłłów w Nieborowie odbyła się trzecia edycja Festiwalu Ogrodniczego „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”.
Czytaj dalej

Prezentacja wyników autoewaluacji w siedzibie Szkoły Podstawowej w Słupi

W dniu 7 czerwca 2024 roku w siedzibie Szkoły Podstawowej w Słupi odbyła się druga część publicznej prezentacji wyników autoewaluacji działań placówki w obszarze promocji zdrowia, z podaniem konkretnych osiągnięć – mocnych stron Szkoły.
Czytaj dalej

Warsztaty dla młodzieży. Nowa formuła!

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego już po raz kolejny organizuje warsztaty mające na celu edukowanie społeczeństwa w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz budowy społeczeństwa informacyjnego.
Czytaj dalej

III Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu

W siedzibie Szkół Muzycznych w Skierniewicach odbył się III Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu.
Czytaj dalej

Konferencja „Ocenianie wspierające rozwój ucznia w szkolnictwie zawodowym”

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach, Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego zapraszają na konferencję „Ocenianie wspierające rozwój ucznia w szkolnictwie zawodowym”
Czytaj dalej

III Wojewódzki Konkurs Piosenki o Zdrowiu

Zapraszamy do udziału w konkursie, który odbędzie się 4 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina w Skierniewicach, ul. Prymasowska 6
Czytaj dalej

XLVII finał etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

W dniach 24 – 25 maja 2024 r. odbył się XLVII finał etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Tegoroczna edycja miała miejsce w Szczecinie na wydziałach  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.
Czytaj dalej

Materiały edukacyjne przygotowane z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Przekazujemy Państwu materiały edukacyjne przygotowane z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
Czytaj dalej

Zmiany w ramowych planach nauczania od września 2024 – rozporządzenie podpisane

Obowiązkowe zajęcia z udzielania pierwszej pomocy w ramach godzin wychowawczych, rezygnacja z przedmiotu historia i teraźniejszość dla uczniów, którzy rozpoczynają naukę w szkołach ponadpodstawowych – to najważniejsze zmiany, jakie wprowadza podpisane 20 maja br. przez Ministra Edukacji rozporządzenie w sprawie...
Czytaj dalej

Podsumowanie IV edycji projektu #Łódzkie gra w szachy

24 maja 2024 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi 202 zawodników (spośród 210 zgłoszonych) wzięło udział w Turnieju Szachowym dla dzieci w ramach IV edycji projektu #Łódzkie gra w szachy.
Czytaj dalej

Rynek pracy dostępny dla wszystkich

Zapraszamy na bezpłatne, certyfikowane szkolenia dla pedagogów, psychologów, nauczycieli i doradców zawodowych.
Czytaj dalej

Rocznica śmierci Rotmistrza Pileckiego

Rotmistrz Witold Pilecki (1901-1948) był odważnym żołnierzem Armii Krajowej i rotmistrzem kawalerii Wojska Polskiego. Znany jest przede wszystkim z tego, że dobrowolnie dał się uwięzić w Auschwitz, aby zorganizować ruch oporu wewnątrz obozu i zgromadzić informacje o zbrodniach nazistowskich.
Czytaj dalej

Kurs na kierownika wypoczynku

Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach zaprasza do udziału w kursie na kierownika wypoczynku.
Czytaj dalej

II Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Zdrowie i bezpieczeństwo psychospołeczne w interdyscyplinarnym dyskursie”

W poniedziałek 20 maja 2024 r. w Rybniku odbyła się II Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Zdrowie i bezpieczeństwo psychospołeczne w interdyscyplinarnym dyskursie”.
Czytaj dalej
1 2 3 19